Kursy kite IKO – promocja -15%!

Sporty wodne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób w każdym wieku. Przebywając na wakacjach nad morzem, można zauważyć na desce zarówno kilkuletnie dzieci, jak i osoby powyżej 50 roku życia. W sporcie nie ma ograniczeń wiekowych, ani barier, które zabraniałyby poszczególnym grupom wiekowym na aktywność. Warto zatem sięgać po więcej, uczyć się nowych rzeczy i czerpać od życia to, co najlepsze. Tutaj doskonale sprawdzi się szkoła FunSurf, oferująca kursy kite IKO indywidualne oraz grupowe, z których obecnie możesz skorzystać w promocyjnej cenie – 15% taniej!

szkoła wing foila

Nauka kitesurfingu ze szkołą FunSurf

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób przeraża wizja uprawiania sportów wodnych z wielu względów. Warto jednak pamiętać, że szkolenie przeprowadzone przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów na płytkim akwenie jest jak najbardziej bezpieczne nawet dla osób o kiepskiej kondycji. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy pokażą jak we właściwy sposób poruszać się na desce, utrzymywać równowagę, czy też sterować pędnikiem.

Szkoła kitesurfingu FunSurf powstała ponad 25 lat temu i jako jedna z pierwszych tego typu instytucji ulokowanych na Półwyspie Helskim, stworzyła własny program szkoleń z myślą o zapewnieniu kursantom poczucia swobody i bezpieczeństwa. Obecnie szkoła oferuje nie tylko kursy z zakresu kitesurfingu, ale również kursy i obozy windsurfingu. Podczas szkoleń szkoła zapewnia profesjonalne wyposażenie, piankę, kask i kamizelkę asekuracyjną oraz co najważniejsze – ubezpieczenie. Kursanci nie muszą się zatem martwić o zakup własnego sprzętu. Wystarczy, że zabiorą ze sobą dobre nastawienie i uśmiech!

kitesurfing

Szkolenie krok po kroku

Po dotarciu na camping szkoły FunSurf, na pewno zaczniesz się zastanawiać, jak będzie wyglądało szkolenie. Na początku instruktorzy zapoznają kursantów z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na kite oraz z bezpieczeństwem na lądzie i wodzie. Następnie rozpoczynają się zajęcia na plaży, podczas których kursanci przygotowują oraz pilotują latawiec treningowy, a następnie uczą się składania latawca pompowanego. Instruktorzy kładą duży nacisk na teorię, którą każdy z kursantów musi przyswoić przed wejściem do wody. Po godzinach spędzonych na lądzie rozpoczynają się ćwiczenia w wodzie, które wciąż odbywają się w towarzystwie instruktorów oraz ratownika medycznego. Więcej szczegółowych informacji dotyczących przebiegu kursów znajdziesz na stronie internetowej szkoły, której oferta obejmuje również lekcje na wingfoilu. Sprawdź teraz!