Odkryj Niezwykłe Historie na Matfel.pl: eBooki “W pałacu carów” – Aleksander Dumas oraz “Ucieczka od mafii” – Adriana Kowalczyk

Księgarnia internetowa Matfel.pl zaprasza do odkrycia fascynujących historii osadzonych w odległych czasach i pełnych emocji współczesnych realiach. Dziś prezentujemy dwa wyjątkowe eBooki, które przeniosą Cię w świat intryg, przygód i namiętności – “W pałacu carów” Aleksandra Dumasa oraz “Ucieczka od mafii” Adriany Kowalczyk.

eBook “W pałacu carów” – Aleksander Dumas

Aleksander Dumas, autor niezapomnianych “Trzech muszkieterów”, tym razem zabiera nas w podróż do carskiej Rosji. “W pałacu carów” to jedyna powieść Dumasa, której fabuła w całości została osadzona w Rosji. Napisał ją w latach dwudziestych XIX wieku, a jej bohaterem jest Francuz szukający pracy w stolicy carskiego Imperium.

Razem z głównym bohaterem poznajemy codzienne życie oraz stosunki panujące w największym państwie świata, cofając się do rządów okrutnego cara Pawła, syna Katarzyny Wielkiej. Dumas z mistrzowską precyzją i typowym dla siebie przygodowo-sensacyjnym stylem odmalowuje atmosferę tamtych czasów, prowadząc nas przez intrygi, niebezpieczeństwa i napięcia towarzyszące udanemu zamachowi na despotycznego cara, dokonanym przez arystokratyczną opozycję.

eBook znajdziesz na Matfel.pl: https://matfel.pl/product-pol-1252564-eBook-W-palacu-carow-Aleksander-Dumas.html

eBook “Ucieczka od mafii” – Adriana Kowalczyk

Adriana Kowalczyk w swoim najnowszym eBooku “Ucieczka od mafii” przenosi nas w mroczny i niebezpieczny świat mafijnych porachunków. Główna bohaterka, Sofia Suteritti, staje przed wyborem, który zaważy na całym jej życiu. Ojciec Sofii chce ją wydać za Leonardo Fornera – jest to typowe aranżowane małżeństwo mające na celu połączenie dwóch potężnych organizacji mafijnych. Jednak Sofia, pragnąc sama decydować o swojej przyszłości, postanawia uciec.

Na jej drodze staje Ricardo Toggazi, mężczyzna, który doskonale wie, kim jest Sofia i jakie plany ma wobec niej jej ojciec. Ricardo zdaje sobie sprawę, że małżeństwo Sofii z Leonardo zagraża jego imperium, dlatego postanawia sam ją poślubić. Mimo że Ricardo jest młody i przystojny, Sofia nie chce wyjść za mąż pod przymusem i marzy o wolności.

“Ucieczka od mafii” to pełna napięcia i emocji opowieść o walce o wolność, miłość i przetrwanie w brutalnym świecie mafii. Znajdziesz ją na Matfel.pl: https://matfel.pl/product-pol-1709868-eBook-Ucieczka-od-mafii-Adriana-Kowalczyk-mobi-epub.html

Dlaczego warto wybrać Matfel.pl?

Odwiedź Matfel.pl już dziś i odkryj fascynujące historie zawarte w eBookach “W pałacu carów” Aleksandra Dumasa oraz “Ucieczka od mafii” Adriany Kowalczyk. Przeżyj literacką przygodę pełną intryg, emocji i niezapomnianych wrażeń. Ciesz się wygodą zakupów online i bogatą ofertą literacką w Matfel.pl, Twojej księgarni internetowej.